Szkolenia: Trening kreatywności

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Trening kreatywności – Szkolenia


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Program każdego treningu kreatywności dostosowany jest do potrzeb klienta i tworzony po wcześniejszej analizie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Co daje Trening Kreatywności Angel Mind?

Nowy sposobu myślenia, który otwiera drzwi, a którego istnienia nikt nawet się nie domyślał. Sposobu myślenia, który pozwala rozwiązywać trudne problemy w niecodzienny sposób; sposób, który jest zazwyczaj ignorowany przez myślenie logiczne.

Radykalnie nowe pomysły nie muszą być dziełem przypadku i być zdarzeniem jednorazowym. Za pomocą sprawdzonych narzędzi i ćwiczeń inicjujemy ukierunkowany proces umożliwiający innowacje.

Myślenie kreatywne nie bazuje na talencie lub specjalnym uzdolnieniu; jest to umiejętność, której każdy może się nauczyć. W dzisiejszych czasach konieczne są lepsza jakość i lepsze usługi, ale nie są one wystarczające. Tylko kreatywne myślenie i innowacje zapewniają długotrwałe globalne sukcesy.

Trening kreatywności Angel Mind to sprawdzony i efektywny sposób na poznanie wielu ćwiczeń i narzędzi, które mogą być natychmiast zastosowane w pracy czy w życiu codziennym, w celu rozwiązywania problemów, generowania niezliczonej ilości pomysłów i  nabrania nawyku nieszablonowego myślenia.

Program treningu kreatywności, czas jego trwania oraz zakres rozwijanych umiejętności zależy od potrzeb uczestników i do nich jest dostosowywany. Podczas wstępnej analizy zostaje określone, czy uczestnicy treningu potrzebują skupić się na metodach twórczego rozwiązywania problemów, technikach generowania pomysłów, rozwoju myślenia twórczego czy innych aspektach. Zapewnia to odbiorcy maksimum praktycznych rozwiązań, dopasowanych do jego aktualnych potrzeb i problemów.

Trening kreatywności składa się z wprowadzającej części teoretycznej oraz części praktycznych ćwiczeń, rozwijających wszystkie rodzaje twórczości.

Każdy profesjonalny trening kreatywności powinien posiadać postawę teoretyczną, opartą o kilkadziesiąt lat badań w zakresie psychologii twórczości, jednak nacisk kładziony jest głównie na praktyczne ćwiczenia i konkretne narzędzia, rozwijające twórcze myślenia, w tym narzędzia Myślenia Letaralnego.

Efekt – wyrobienie nawyków myślowych, które pozwolą na kreatywne podchodzenie do problemów i zagadnień. Odejście od standardów, rutyny, przyjęcie postawy umysłu otwartego na nowe postrzeganie świata, spojrzenie na oczywistości w niestereotypowy sposób.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Close

Zapytaj o szkolenie

Would you like to see our space before joining? Come and visit our coworking space. Please fill out the form and our manager will get back asap.