O nas

Akredytowani Trenerzy

Anna Engel

Sześć Kapeluszy Myślowych i Myślenie Lateralne to podstawowe szkolenia prowadzone przez Anię, pierwszą Akredytowaną Trenerkę se Bono Thinking Systems w Polsce. dBTS to międzynarodowa organizacja, której głównym celem jest zmiana sposobu myślenia w biznesie. Założona w 1991 roku, zrzesza ponad 700 trenerów z 72 krajów z całego świata, pracując na narzędziach stworzonych przez dr Edwarda de Bono.

Pierwsza w Polsce nauczycielka umiejętności myślenia na podstawie programu Zespołu Badań Kognitywnych – programu nauki myślenia, który powstał z myślą o szkołach i obecnie jest szeroko wykorzystywany na całym świecie. Program zajęć został stworzony przez dr Edwarda de Bono, rozwinięty do postaci w jakiej jest obecnie nauczany na Uniwersytecie Cambridge.

Założycielka Stowarzyszenia Friends Academy Innovative Share, wspiera stowarzyszenie w tworzeniu wydarzeń, doborze prelegentów i tematyki szkoleń, prowadzi szkolenia i treningi kreatywności.

Wraz z Fundacją Spinacz za Marzenie prowadzi lekcje myślenia dla dzieci w wieku szkolnym, organizuje i przeprowadza warsztaty przedsiębiorczości.

Prywatnie mama dwójki dzieci, zakochana w dobrych książkach.

Close

Zapytaj o szkolenie

Would you like to see our space before joining? Come and visit our coworking space. Please fill out the form and our manager will get back asap.