Multimedia

Jak obudzić swoją kreatywność.
W tym webinarze poznasz sprawdzone narzędzia przydatne w rozwianiu kreatywności, nauczysz się rozpoznawać blokady, które ograniczają Twoją kreatywność. Dowiesz się jaką wartość posiadają popełnione porażki i błędy oraz nauczysz się sprawdzonej strukturalnej metody generowania pomysłów zmieniających dotychczasowy sposób myślenia.
Kiedy wszyscy mówią: Myśl inaczej! – podpowiadam, jak to zrobić.
W artykule dowiesz się o najczęstszym, nieświadomym błędzie, jaki popełniamy chcąc rozwiązać problem. Jeśli chcesz zmienić swój sposób myślenia, musisz być świadomy procesu, odbywającego się w głowie.
Biznesowe kapelusze
Poznaj bliżej Sześć Kapeluszy Myślowych oraz korzyści z ich stosowania podczas spotkań i nie tylko!
Sześć Kapeluszy Myślowych
Ile pieniędzy zaoszczędziłbyś skracając spotkania w swojej firmie choćby o połowę? Zapewne dużo. Zrób to! Łatwo powiedzieć? Jeszcze łatwiej wykonać. Trzeba tylko wiedzieć, po jakie narzędzia sięgnąć.

Read Dr. de Bono’s explanation of thinking as a transferable skill or download as a PDF document.

Teaching Creative Thinking – artykuł dr Edwarda de Bono
Dlaczego niektóre tradycyjne sposoby myślenia nie są wystarczająco dobre? Dlaczego po prostu uwolnienie się od zahamowań i „szaleństwa” jest o wiele za słabe? Logiczne podstawy kreatywności i oparte na tym systematyczne narzędzia.

This article is republished with permison from deBono.com

Close

Zapytaj o szkolenie

Would you like to see our space before joining? Come and visit our coworking space. Please fill out the form and our manager will get back asap.